Mikam – profesjonalne kominki

Mikam z Katowic oferuje profesjonalne usługi z zakresu projektowania i montażu kominków oraz systemów grzewczych, sprzedaży wkładów kominkowych i innych akcesoriów do kominków oraz doradztwo techniczne w tym zakresie.

Mikam wyróżnia:

  • ponad 20 letnie doświadczenie w budowie kominków
  • posiadanie profesjonalnie przeszkolonej kadry pracowników – fachowców w dziedzinie technologii kominkowej,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,

kominek

Usługa projektowania kominków / systemów grzewczych

Usługa projektowania kominka polega na wyborze kominka tak, by pasował on do danego wnętrza. W wyborze pomaga specjalnie dostosowany do tego program komputerowy. Po wprowadzeniu danych, projekt jest przerabiany przez pracownika firmy i wysyłany do klienta w kilku propozycjach różniących się np. umiejscowieniem kominka, jego rozmiarem, kolorystyką, czy też wykorzystanymi do jego budowy materiałami. Oferta Mikam obejmuje także montaż specjalnych systemów grzewczych rozprowadzających ciepło do innych pomieszczeń. Każdorazowo Mikam szanuje wybory klienta i stara się w pełni zaspokoić jego potrzeby w tym zakresie.

Doradztwo techniczne w zakresie budowy kominka / systemu grzewczego

Usługa ta obejmuje wizję lokalną pracownika Mikam przed budową kominka. Przeszkolony fachowiec odpowiada na pytania, dokonuje pomiarów i doradza w zakresie wyboru odpowiedniego kominka, systemu grzewczego oraz obudowy kominka. Co ważne, na terenie Śląska, opinia techniczna jest bezpłatna.

kominki mieszkaniowe

Usługi budowania kominków

Odbywa się bezpośrednio po etapie projektowym. Budowanie kominka i montowanie jego poszczególnych elementów odbywa się z udziałem przeszkolonej ekipy montażowej i trwa od 1 do 3 dni w zależności od stopnia skomplikowania projektu. Na specjalne życzenie klienta kominek może zostać obudowany płytami z kamienia z zakładu kamieniarskiego Marmur Dulemba lub też blachą chromoniklową / kaflami. Etap budowy kończy się jego rozruchem i przedstawieniem instrukcji jego obsługi.

Sprzedaż wkładów kominkowych

W ofercie Mikam znajdują się zarówno wkłady grzewcze, jak i specjalne wkłady z płaszczem wodnym renomowanych firm, w tym m.in., Spartherm, Sparke, Arysto, Edilkamin, czy też Tarnavva.